415
edits
m (awards template) |
(added boki's banner) |
||
Line 279: | Line 279: | ||
|style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | |style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | ||
|- | |- | ||
|valign="top"| by [[User:Kljs|KLJS]] | |valign="top"| by [[User:Kljs|KLJS]]: | ||
| | | | ||
|[[Image:Mainichi.png]] | |[[Image:Mainichi.png]] | ||
Line 285: | Line 285: | ||
|style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | |style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | ||
|- | |- | ||
|valign="top"| by opem | |valign="top"| by opem: | ||
| | | | ||
|http://img138.imageshack.us/img138/1328/gaaw042om.png | |http://img138.imageshack.us/img138/1328/gaaw042om.png | ||
|- | |||
|style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | |||
|- | |||
|valign="top"|by Boki: | |||
| | |||
|http://www.rpg-square.com/res/mainichi.gif | |||
|- | |- | ||
|style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| | |style="border-top: 1px solid gray" colspan="3"| |
edits