Achievements Dev: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 204: | Line 204: | ||
|- | |- | ||
| introduction in forum | | introduction in forum | ||
| none | |||
|- | |||
| add buddies | |||
| none | |||
|- | |||
| recommend anime | |||
| none | | none | ||
|} | |} |