Bureaucrats, staff, Administrators
938
edits
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
| reviews written || [[Image:Badge-reviews1.png]] || 1 || 5 || 10 || 25 || 50 || 75 || 100 || 250 || high approval rating | | reviews written || [[Image:Badge-reviews1.png]] || 1 || 5 || 10 || 25 || 50 || 75 || 100 || 250 || high approval rating | ||
|- | |||
| tags added to entities || [[Image:Full-tags.png]] || 100 || 250 || 500 || 1000 || 2500 || 5000 || 10000 || 25000 || none | |||
|- | |- | ||
| anidb member || [[Image:Full-anidb_member2.png]] || 1 month || 3 months || 6 months || 1 year || 2 years || 4 years || 7 years || 10 years || none | | anidb member || [[Image:Full-anidb_member2.png]] || 1 month || 3 months || 6 months || 1 year || 2 years || 4 years || 7 years || 10 years || none |