Mainichi Awards: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 209: | Line 209: | ||
| | | | ||
| {{title3l|7409|カラフル|Colorful|Colorful}} | | {{title3l|7409|カラフル|Colorful|Colorful}} | ||
|- | |||
|2009年 | |||
| {{title3l|8289|蛍火の杜へ|Hotarubi no Mori e|Into the Forest of Fireflies` Light}} | |||
| {{title3l|9109|663114|663114|663114}} | |||
|} | |} | ||